| Tootja osanumber : | DSC1103DL5-159.3750T | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | DSC1103DL5-159.3750T |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus | 2.25V ~ 3.63V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Seeria | DSC1103 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 6-VDFN |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | LVDS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funktsioon | Standby (Power Down) |
| Sageduse stabiilsus | ±10ppm |
| Sagedus | 159.375 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 32mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | 95µA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |








OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD

OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD

OSC MEMS LVDS SMD

OSC MEMS LVDS SMD

MEMS OSC LOW JITTER 156.25MHZ LV

MEMS OSCILLATOR
OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD

MEMS OSCILLATOR

MEMS OSC LOW JITTER 156.25MHZ LV

OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD