| Tootja osanumber : | OPA2130UAG4 | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Luminary Micro / Texas Instruments | Varude seisukord : | 5557 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | OPA2130UAG4 |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 5557 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - toide, ühe / kahe (±) | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
| Pinge - Sisendite nihe | 200µV |
| Pakkuja seadme pakett | 8-SOIC |
| Uskumiskiirus | 2 V/µs |
| Seeria | - |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Väljundtüüp | - |
| Muud nimed | OPA2130UAE4 OPA2130UAE4-ND |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Ahelate arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Toode | 1MHz |
| Täpsem kirjeldus | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Praegune - pakkumine | 530µA |
| Praegune - Sisend Bias | 5pA |
| Baasosa number | OPA2130 |
| Võimendi tüüp | General Purpose |








IC OPAMP GP 4MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 80MHZ RRO 8CFP

OPA2131 GENERAL PURPOSE FET-INPU

IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 4MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 80MHZ RRO 0XCEPT

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP

IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 80MHZ RRO 8CFP

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP