| Tootja osanumber : | DTC123YEBTL |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | LAPIS Semiconductor |
| Varude seisukord : | 150 pcs Stock |
| Kirjeldus : | NPN, SOT-416FL, R1R2 LEAK ABSORP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | DTC123YEBTL |
|---|---|
| Tootja | LAPIS Semiconductor |
| Kirjeldus | NPN, SOT-416FL, R1R2 LEAK ABSORP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 150 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - koguja emitteri jaotus (max) | 50 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 500µA, 10mA |
| Transistori tüüp | NPN - Pre-Biased |
| Pakkuja seadme pakett | EMT3F (SOT-416FL) |
| Seeria | - |
| Takisti - emitteri alus (R2) | 10 kOhms |
| Takisti - alus (R1) | 2.2 kOhms |
| Võimsus - maks | 150 mW |
| Pakett / kott | SC-89, SOT-490 |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Sagedus - üleminek | 250 MHz |
| DC voolu võimendus (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 33 @ 10mA, 5V |
| Praegune - koguja piiramine (max) | 500nA |
| Praegune - koguja (Ic) (maksimaalne) | 100 mA |
| Baastoote number | DTC123 |







DTC123YU3HZG IS AN DIGITAL TRANS
NPN, SOT-416, R1R2 LEAK ABSORPTI
DTC123YEBHZG IS A TRANSISTOR WIT
DTC123YU3 IS AN DIGITAL TRANSIST
NPN, SOT-416, R1R2 LEAK ABSORPTI

Transistors - Bipolar (BJT) - Si
TRANS PREBIAS NPN 200MW SMT3
NPN, SOT-723, R1R2 LEAK ABSORPTI
TRANS PREBIAS NPN 150MW EMT3
NPN 100MA 50V DIGITAL TRANSISTOR