| Tootja osanumber : | 2225J2000473MXT |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2225J2000473MXT(1).pdf2225J2000473MXT(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2225J2000473MXT |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2225J2000473MXT(1).pdf2225J2000473MXT(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 200V |
| Tolerants | ±20% |
| Paksus (max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.224' L x 0.248' W (5.70mm x 6.30mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 2225 (5763 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 0.047 µF |
| Baastoote number | 2225J |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.047UF 200V X7R 2225
CAP CER 0.47UF 200V X7R 2225