| Tootja osanumber : | 1210Y5000123KXR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1210Y5000123KXR(1).pdf1210Y5000123KXR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1210Y5000123KXR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1210Y5000123KXR(1).pdf1210Y5000123KXR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 500V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | 0.079" (2.00mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 0.012 µF |
| Baastoote number | 1210Y |
| Taotlused | Boardflex Sensitive |







CAP CER .012UF 500V X7R 1210
CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
CAP CER .012UF 500V X7R 1210
CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
CAP CER .012UF 500V X7R 1210
CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210
CAP CER .012UF 500V X7R 1210
CAP CER 0.012UF 500V X7R 1210