| Tootja osanumber : | 1111J1500820GQT | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 82PF 150V C0G/NP0 1111 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1111J1500820GQT(1).pdf1111J1500820GQT(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1111J1500820GQT |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 82PF 150V C0G/NP0 1111 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1111J1500820GQT(1).pdf1111J1500820GQT(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 150V |
| Tolerants | ±2% |
| Paksus (max) | 0.070' (1.78mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.110' L x 0.110' W (2.79mm x 2.79mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1111 (2828 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | High Q, Low Loss |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 82 pF |
| Baastoote number | 1111J |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 820PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 82PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 820PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 820PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 750PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 82PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 750PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 750PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 82PF 150V C0G/NP0 1111
CAP CER 750PF 150V C0G/NP0 1111