| Tootja osanumber : | 0603J0250153KDT | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 0603J0250153KDT(1).pdf0603J0250153KDT(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 0603J0250153KDT |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 0603J0250153KDT(1).pdf0603J0250153KDT(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | 0.031" (0.80mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 0.015 µF |
| Baastoote number | 0603J |
| Taotlused | High Reliability |







CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603