| Tootja osanumber : | C0603C103J4HAC7867 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 10000PF 16V X8R 0603 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | C0603C103J4HAC7867(1).pdfC0603C103J4HAC7867(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | C0603C103J4HAC7867 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP CER 10000PF 16V X8R 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | C0603C103J4HAC7867(1).pdfC0603C103J4HAC7867(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 16V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.034" (0.87mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X8R |
| Suurus / mõõde | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | SMD Comm X8R HT150C |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Low ESL, High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 10000 pF |
| Baastoote number | C0603C |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 10000PF 16V U2J 0603
CAP CER 10000PF 16V NP0 0603
CAP CER 10000PF 16V U2J 0603
CAP CER 0603 10NF 16V ULTRA STAB
CAP CER 10000PF 16V NP0 0603
CAP CER 10000PF 16V NP0 0603
CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
CAP CER 10000PF 16V NP0 0603
CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0603