Osa number:IRFR3910TRPBF
- Kuupäev: 2024/03/28
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 8.16 MB
- Videoekraanipilt



| Tootja osanumber : | IRFR3518PBF |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Varude seisukord : | 50 pcs Stock |
| Kirjeldus : | MOSFET N-CH 80V 38A DPAK |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | IRFR3518PBF.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | IRFR3518PBF |
|---|---|
| Tootja | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Kirjeldus | MOSFET N-CH 80V 38A DPAK |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 50 pcs |
| Andmelehed | IRFR3518PBF.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (max) | ±20V |
| Tehnoloogia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pakkuja seadme pakett | D-Pak |
| Seeria | HEXFET® |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 29 mOhm @ 18A, 10V |
| Voolukatkestus (max) | 110W (Tc) |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muud nimed | *IRFR3518PBF 94-4826PBF 94-4826PBF-ND SP001571406 |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendvõimsus (Ciss) (max) @ Vds | 1710pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 56nC @ 10V |
| FET tüüp | N-Channel |
| FET funktsioon | - |
| Ajami pinge (max rds on, min rds on) | 10V |
| Vooluallikas (Vdss) | 80V |
| Täpsem kirjeldus | N-Channel 80V 38A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Jooksev - pidev äravool (Id) @ 25 ° C | 38A (Tc) |











MOSFET N-CH 75V 56A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 20V 75A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 20V 75A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 40V 42A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 55V 30A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 55V 30A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 80V 38A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 40V 42A DPAK
Laos
MOSFET N-CH 75V 80A DPAK

MOSFET N-CH 40V 42A DPAK
Laos