| Tootja osanumber : | M80-6151845 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Harwin | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT 18POS 0.079 GOLD PCB | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | M80-6151845(1).pdfM80-6151845(2).pdfM80-6151845(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | M80-6151845 |
|---|---|
| Tootja | Harwin |
| Kirjeldus | CONN RCPT 18POS 0.079 GOLD PCB |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | M80-6151845(1).pdfM80-6151845(2).pdfM80-6151845(3).pdf |
| Pinge reiting | 120V |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Board or Cable |
| Seeria | Datamate L-Tek |
| Ristade vahe - paaritus | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - paaritamine | 0.079" (2.00mm) |
| Pakk | Tube |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 2 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 18 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | 7.23mm, 7.85mm |
| Isolatsioonimaterjal | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.202" (5.14mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Locking Ramp |
| Praegune hinnang (AMP) | - |
| Kontakttekst | Female Socket |
| Võta ühendust kujuga | Circular |
| Kontakt materjali | Beryllium Copper |
| Pikkus - postitus | 0.051" (1.30mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 12.0µin (0.30µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Gold |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Receptacle |
| Taotlused | Automotive, General Purpose, Military |








CONN RCPT 26POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 18POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 18POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD PCB

CONN RCPT 26POS 0.079 GOLD PCB