| Tootja osanumber : | 02820001Z |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Hamlin / Littelfuse |
| Varude seisukord : | 32 pcs Stock |
| Kirjeldus : | FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 02820001Z(1).pdf02820001Z(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 02820001Z |
|---|---|
| Tootja | Hamlin / Littelfuse |
| Kirjeldus | FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 32 pcs |
| Andmelehed | 02820001Z(1).pdf02820001Z(2).pdf |
| Pinge | 125V |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Seeria | 282 |
| Pakk | Bulk |
| Orientatsioon | - |
| Ahelate arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Kaitsmehoidja tüüp | Holder |
| Kaitsmete tüüp | Radial |
| Kaitsme suurus | Radial 0.1' (2.54mm) Pitch |
| Kasutamiseks koos / seotud toodetega | Radial Can |
| Praegune hinnang (AMP) | 5 A |
| Kontakt materjali | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish | Silver |








FUSE CAP FR SAKS 1 5X25

CAPTIVE PANELPLAIN STAINLESS STE
FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT

CAPTIVE PANELPASSIVATE3/4HD X 1.

FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT
FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT

FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT
NAIL ANCHOR, 1/4 X 1-1/2", MUSHR

REPL HOUSING SET W/LABELS 2010E

FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT