| Tootja osanumber : | HTS4-4-48 | RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Essentra Components | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1/4" | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | HTS4-4-48(1).pdfHTS4-4-48(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | HTS4-4-48 |
|---|---|
| Tootja | Essentra Components |
| Kirjeldus | HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1/4" |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | HTS4-4-48(1).pdfHTS4-4-48(2).pdf |
| Kaal | - |
| Tüüp | Hex Standoff |
| Threaded / Untreaded | Threaded |
| Seeria | Richco, HTS |
| Kruvi, keerme suurus | #4-40 |
| Plating | - |
| Pakk | Bulk |
| Materjal | Nylon |
| Pikkus - üldine | 0.250' (6.35mm) 1/4' |
| Sugu | Female, Female |
| Omadused | - |
| Läbimõõt - väljas | 0.250' (6.35mm) 1/4' Hex |
| Läbimõõt - seespool | - |
| Värv | Natural |
| Vahekohtade kõrgus | 0.250' (6.35mm) 1/4' |







HEX STANDOFF #4-40 NYLON 7/16"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 3/4"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 7/8"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1/2"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 11/16"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1"

PWR XFMR LAMINATED 15000VA CHAS
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 3/8"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 5/16"
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 13/16"