| Tootja osanumber : | B43508A9127M62 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | EPCOS | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | B43508A9127M62(1).pdfB43508A9127M62(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | B43508A9127M62 |
|---|---|
| Tootja | EPCOS |
| Kirjeldus | CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | B43508A9127M62(1).pdfB43508A9127M62(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 400 V |
| Tolerants | ±20% |
| Maapealne pindala maa suurus | - |
| Suurus / mõõde | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Seeria | B43508 |
| Ripple Current @ madala sagedusega | 690 mA @ 100 Hz |
| Hinnangud | - |
| Polarisatsioon | Polar |
| Pakett / kott | Radial, Can - Snap-In |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Eluaeg @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Juhtiv vahemaa | 0.394" (10.00mm) |
| Impedants | 1.44 Ohms |
| Kõrgus - istutatud (max) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | 1.02Ohm @ 100Hz |
| Mahtuvus | 120 µF |
| Taotlused | General Purpose |








CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP