| Tootja osanumber : | B32758G7256K000 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | EPCOS |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP FILM 25UF 10% 550VDC RADIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | B32758G7256K000(1).pdfB32758G7256K000(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | B32758G7256K000 |
|---|---|
| Tootja | EPCOS |
| Kirjeldus | CAP FILM 25UF 10% 550VDC RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | B32758G7256K000(1).pdfB32758G7256K000(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 550V |
| Pinge reiting - AC | 275V |
| Tolerants | ±10% |
| Lõpetamine | PC Pins |
| Suurus / mõõde | 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) |
| Seeria | B3275* - MKP AC-Filter |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Pakett / kott | Radial - 4 Leads |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 2.067" (52.50mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 1.772" (45.00mm) |
| Omadused | - |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | 3.3 mOhms |
| Dielektriline materjal | Polypropylene (PP), Metallized |
| Mahtuvus | 25 µF |
| Taotlused | Automotive |








CAP FILM 20UF 10% 550VDC RADIAL

CAP FILM 40UF 5% 550VDC RADIAL

CAP FILM 25UF 5% 550VDC RADIAL

CAP FILM 22UF 10% 550VDC RADIAL

CAP FILM 30UF 5% 550VDC RADIAL

CAP FILM 35UF 10% 550VDC RADIAL

CAP FILM 20UF 5% 550VDC RADIAL

CAP FILM 35UF 5% 550VDC RADIAL

CAP FILM 22UF 5% 550VDC RADIAL

CAP FILM 30UF 10% 550VDC RADIAL