| Tootja osanumber : | 887-024-523-807 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | EDAC Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 887-024-523-807(1).pdf887-024-523-807(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 887-024-523-807 |
|---|---|
| Tootja | EDAC Inc. |
| Kirjeldus | CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 887-024-523-807(1).pdf887-024-523-807(2).pdf |
| Lõpetamise read | 2 |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | 887 |
| Loe ette | Dual |
| Pigi | 0.156" (3.96mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Ridade arv | 2 |
| Positsioonide arv / laht / rida | 12 |
| Positsioonide arv | 24 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjal - isolatsioon | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Sugu | Female |
| Ääriku omadus | Top Mount Opening, Threaded Insert, M3 |
| Omadused | - |
| Kontakttekst | Cantilever |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt viimistluse paksus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Värv | Black |
| Kaardi tüüp | Non Specified - Dual Edge |
| Kaardi paksus | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Baastoote number | 887-024 |







CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 24POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156