| Tootja osanumber : | 396-044-558-204 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | EDAC Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 396-044-558-204(1).pdf396-044-558-204(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 396-044-558-204 |
|---|---|
| Tootja | EDAC Inc. |
| Kirjeldus | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 396-044-558-204(1).pdf396-044-558-204(2).pdf |
| Lõpetamise read | 2 |
| Lõpetamine | Solder, Wire Wrap |
| Seeria | 396 |
| Loe ette | Dual |
| Pigi | 0.125" (3.18mm) |
| Pakk | Box |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 2 |
| Positsioonide arv / laht / rida | 22 |
| Positsioonide arv | 44 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Materjal - isolatsioon | Polyester Thermoplastic |
| Sugu | Female |
| Ääriku omadus | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Omadused | - |
| Kontakttekst | Cantilever |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt viimistluse paksus | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Värv | Black |
| Kaardi tüüp | Non Specified - Dual Edge |
| Kaardi paksus | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Baastoote number | 396-044 |







CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125