| Tootja osanumber : | 357-070-459-208 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | EDAC Inc. |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 357-070-459-208(1).pdf357-070-459-208(2).pdf357-070-459-208(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 357-070-459-208 |
|---|---|
| Tootja | EDAC Inc. |
| Kirjeldus | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 357-070-459-208(1).pdf357-070-459-208(2).pdf357-070-459-208(3).pdf |
| Lõpetamise read | 2 |
| Lõpetamine | Solder |
| Seeria | 357 |
| Loe ette | Dual |
| Pigi | 0.156" (3.96mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 2 |
| Positsioonide arv / laht / rida | 35 |
| Positsioonide arv | 70 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole, Right Angle |
| Materjal - isolatsioon | Polyester Thermoplastic |
| Sugu | Female |
| Ääriku omadus | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Omadused | - |
| Kontakttekst | Semi Bellows |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt viimistluse paksus | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Värv | Black |
| Kaardi tüüp | Non Specified - Dual Edge |
| Kaardi paksus | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Baastoote number | 357-070 |







CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.156