| Tootja osanumber : | 82-4151.2134 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | EAO |
| Varude seisukord : | 72 pcs Stock |
| Kirjeldus : | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 82-4151.2134(1).pdf82-4151.2134(2).pdf82-4151.2134(3).pdf82-4151.2134(4).pdf82-4151.2134(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 82-4151.2134 |
|---|---|
| Tootja | EAO |
| Kirjeldus | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 72 pcs |
| Andmelehed | 82-4151.2134(1).pdf82-4151.2134(2).pdf82-4151.2134(3).pdf82-4151.2134(4).pdf82-4151.2134(5).pdf |
| Pinge reiting - DC | 240 V |
| Pinge reiting - AC | 240 V |
| Tüüp | Standard, Illuminated |
| Lõpetamise stiil | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Lülitage funktsioon | On-On |
| Seeria | 82 |
| Panel Cutout Mõõtmed | Circular - 16.00mm Dia |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 70°C |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount, Front |
| Mehaaniline elu | 500,000 Cycles |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Valgustuse pinge (nimiväärtus) | 24 VAC/DC |
| Valgustuse tüüp, värv | LED, Green |
| Omadused | Stainless Steel |
| Elektriline elu | 50,000 Cycles |
| Praegune hinnang (AMP) | 3A (AC/DC) |
| Värv - ajam / kork | Silver |
| Ringkonnakoht | SPDT |
| Baastoote number | 82-4151 |
| Täituri tüüp | Round, Button, Flush |
| Täiturmehhanism | No Marking |







SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V

SWITCH PB SPDT 3A 240V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 240V