| Tootja osanumber : | MKP1841310405M |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Draloric/Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MKP1841310405M.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MKP1841310405M |
|---|---|
| Tootja | Draloric/Vishay |
| Kirjeldus | CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MKP1841310405M.pdf |
| Pinge reiting - DC | 400V |
| Pinge reiting - AC | 220V |
| Tolerants | ±10% |
| Lõpetamine | PC Pins |
| Suurus / mõõde | 0.512' L x 0.157' W (13.00mm x 4.00mm) |
| Seeria | MKP1841M |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 100°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 0.394' (10.00mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.354' (9.00mm) |
| Omadused | - |
| Dielektriline materjal | Polypropylene (PP), Metallized |
| Mahtuvus | 10000 pF |
| Taotlused | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |








CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 20% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 20% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 20% 400VDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
PDFRFQ