| Tootja osanumber : | BFC247052153 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Draloric/Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | BFC247052153(1).pdfBFC247052153(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | BFC247052153 |
|---|---|
| Tootja | Draloric/Vishay |
| Kirjeldus | CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | BFC247052153(1).pdfBFC247052153(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 400V |
| Pinge reiting - AC | 200V |
| Tolerants | ±5% |
| Lõpetamine | PC Pins |
| Suurus / mõõde | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Seeria | MKT470 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 0.197" (5.00mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.315" (8.00mm) |
| Omadused | Long Life |
| Dielektriline materjal | Polyester, Metallized |
| Mahtuvus | 0.015 µF |
| Taotlused | General Purpose |







CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD
PDFRFQCAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
PDFRFQCAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
PDFRFQCAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQCAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQCAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQCAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQCAP FILM 1800PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQCAP FILM 1200PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQCAP FILM 2700PF 5% 400VDC RADIAL
PDFRFQ