| Tootja osanumber : | BFC238354114 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Draloric/Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP FILM 0.11UF 5% 1.6KVDC RAD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | BFC238354114(1).pdfBFC238354114(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | BFC238354114 |
|---|---|
| Tootja | Draloric/Vishay |
| Kirjeldus | CAP FILM 0.11UF 5% 1.6KVDC RAD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | BFC238354114(1).pdfBFC238354114(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 1600V (1.6kV) |
| Pinge reiting - AC | 550V |
| Tolerants | ±5% |
| Lõpetamine | PC Pins |
| Suurus / mõõde | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Seeria | MMKP383 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Juhtiv vahemaa | 1.083" (27.50mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 1.102" (28.00mm) |
| Omadused | - |
| Dielektriline materjal | Polypropylene (PP), Metallized |
| Mahtuvus | 0.11 µF |
| Taotlused | High Pulse, DV/DT |








CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 1000PF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.13UF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.013UF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.12UF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
PDFRFQ
CAP FILM 0.011UF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ
CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
PDFRFQ