| Tootja osanumber : | AP7365-25YRG-13 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | Diodes Incorporated |
| Varude seisukord : | 375 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC REG LIN 2.5V 600MA SOT89R-3 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | AP7365-25YRG-13.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | AP7365-25YRG-13 |
|---|---|
| Tootja | Diodes Incorporated |
| Kirjeldus | IC REG LIN 2.5V 600MA SOT89R-3 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 375 pcs |
| Andmelehed | AP7365-25YRG-13.pdf |
| Pinge väljavool (max) | 0.4V @ 600mA |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 2.5V |
| Pinge - väljund (max) | - |
| Pinge - sisend (max) | 6V |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-89R-3 |
| Seeria | - |
| Kaitsefunktsioonid | Over Current, Over Temperature |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | TO-243AA |
| PSRR | 65dB (1kHz) |
| Väljundtüüp | Fixed |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Muud nimed | AP7365-25YRG-13DI |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Regulaatorite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 16 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 600mA SOT-89R-3 |
| Praegune - vaikne (Iq) | 80µA |
| Praegune - väljund | 600mA |
| Juhtimisfunktsioonid | - |
| Baasosa number | AP7365 |








IC REG LIN 2.5V 600MA SOT223R-3
IC REG LIN 2.8V 600MA SOT223-3
IC REG LIN 2.5V 600MA 6DFN2020
IC REG LINEAR 2.8V 600MA SOT89-3

IC REG LINEAR 2.5V 600MA SOT25
IC REG LIN 2.8V 600MA 6DFN2020
IC REG LIN 2.5V 600MA SOT223-3

IC REG LINEAR 2.8V 600MA SOT25
IC REG LINEAR 2.5V 600MA SOT89-3
IC REG LINEAR 2.8V 600MA SOT223R