| Tootja osanumber : | TNPW1206191KBEEA |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 191K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | TNPW1206191KBEEA(1).pdfTNPW1206191KBEEA(2).pdfTNPW1206191KBEEA(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | TNPW1206191KBEEA |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 191K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | TNPW1206191KBEEA(1).pdfTNPW1206191KBEEA(2).pdfTNPW1206191KBEEA(3).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±25ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | 1206 |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seeria | TNPW e3 |
| Vastupanu | 191 kOhms |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.026" (0.65mm) |
| Omadused | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Thin Film |
| Baastoote number | TNPW1206 |







RES 18.7 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES 18.7 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES 18.2 OHM 1% 1/4W 1206
RES 191K OHM 1% 1/4W 1206
RES 191K OHM 1% 1/4W 1206
RES 191K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES 191K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES 18.2 OHM 1% 1/4W 1206
RES 18.7 OHM 0.1% 1/4W 1206
RES 191K OHM 0.1% 1/4W 1206