| Tootja osanumber : | RWR71S1000FSS70 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RWR71S1000FSS70.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RWR71S1000FSS70 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RWR71S1000FSS70.pdf |
| Tolerants | ±1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±20ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm) |
| Seeria | Military, MIL-PRF-39007, RWR71S |
| Vastupanu | 100 Ohms |
| Võimsus (W) | 2W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 250°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Military, Moisture Resistant |
| Ebaõnnestumise määr | S (0.001%) |
| Koostis | Wirewound |
| Baastoote number | RWR71 |







RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL
RES 100 OHM 2W 1% WW AXIAL