| Tootja osanumber : | RNC55H4990FSRSL65 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 499 OHM 1% 1/8W AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RNC55H4990FSRSL65 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 499 OHM 1% 1/8W AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Tolerants | ±1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±50ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) |
| Seeria | Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 |
| Vastupanu | 499 Ohms |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Ebaõnnestumise määr | S (0.001%) |
| Koostis | Metal Film |
| Baastoote number | RNC55 |







RES 4.99K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 4.99K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 499 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 499 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 4.99K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 499 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 499 OHM 1% 1/8W AXIAL
RES 4.99K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 499 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 4.99K OHM 0.1% 1/8W AXIAL