| Tootja osanumber : | RNC50H6981BSRE8 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 6.98K OHM 0.1% 1/10W AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RNC50H6981BSRE8 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 6.98K OHM 0.1% 1/10W AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±50ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) |
| Seeria | Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 |
| Vastupanu | 6.98 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.1W, 1/10W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Ebaõnnestumise määr | S (0.001%) |
| Koostis | Metal Film |
| Baastoote number | RNC50 |







RES 6.98K OHM 1/10W .5% AXIAL

RES 6.98K OHM 1% 1/10W AXIAL
RES 6.98K OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 6.98K OHM 1/10W .1% AXIAL

RES 6.98K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 6.98K OHM 1/10W .1% AXIAL
RES 6.98K OHM 1/10W .5% AXIAL
RES 6.98K OHM 1/10W .1% AXIAL

RES 6.98K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
RES 6.98K OHM 1/10W .5% AXIAL