| Tootja osanumber : | RN60C3302BB14 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 33K OHM 1/4W .1% AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RN60C3302BB14(1).pdfRN60C3302BB14(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RN60C3302BB14 |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 33K OHM 1/4W .1% AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RN60C3302BB14(1).pdfRN60C3302BB14(2).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±50ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Seeria | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Vastupanu | 33 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.25W, 1/4W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Metal Film |
| Baastoote number | RN60 |







RES 33K OHM 1/4W .1% AXIAL
RES 3.3K OHM 1/4W .1% AXIAL
RES 330K OHM 1/4W .5% AXIAL
RES 3.3K OHM 1/4W .5% AXIAL
RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 330K OHM 1/4W .5% AXIAL
RES 33K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 33K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 3.3K OHM 1/4W .1% AXIAL