| Tootja osanumber : | RN55E1243BRSL |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | RES 124K OHM 1/8W .1% AXIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | RN55E1243BRSL(1).pdfRN55E1243BRSL(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | RN55E1243BRSL |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | RES 124K OHM 1/8W .1% AXIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | RN55E1243BRSL(1).pdfRN55E1243BRSL(2).pdf |
| Tolerants | ±0.1% |
| Temperatuuri koefitsient | ±25ppm/°C |
| Pakkuja seadme pakett | Axial |
| Suurus / mõõde | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Seeria | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Vastupanu | 124 kOhms |
| Võimsus (W) | 0.125W, 1/8W |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Lõppude arv | 2 |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Koostis | Metal Film |
| Baastoote number | RN55 |







RES 124K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 12.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 12.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 124K OHM 1/8W .1% AXIAL