| Tootja osanumber : | IMC1812RV821J |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Dale / Vishay |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | IMC1812RV821J.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | IMC1812RV821J |
|---|---|
| Tootja | Dale / Vishay |
| Kirjeldus | FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | IMC1812RV821J.pdf |
| Tüüp | Drum Core, Wirewound |
| Tolerants | ±5% |
| Pakkuja seadme pakett | 1812 |
| Suurus / mõõde | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Varjestus | Unshielded |
| Seeria | IMC-1812 |
| Hinnangud | - |
| Q @ Freq | 30 @ 790kHz |
| Pakett / kott | 1812 (4532 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjal - tuum | Ferrite |
| Induktiivsagedus - test | 790 kHz |
| Induktiivsus | 820 µH |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.134" (3.40mm) |
| Sagedus - Self Resonant | 2.5MHz |
| DC-takistus (DCR) | 35Ohm Max |
| Praegune hinnang (AMP) | 30 mA |
| Praegune - küllastus (ISAT) | - |







FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4OHM SMD
FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2OHM SMD
FIXED IND 82UH 120MA 7 OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2OHM SMD
FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD
FIXED IND 82NH 450MA 400MOHM SMD
FIXED IND 82UH 120MA 7 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4OHM SMD
FIXED IND 100NH 450MA 320MOHM SM