| Tootja osanumber : | 1206HS-470EGTS | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Cyntec / Delta Electronics | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1206HS-470EGTS(1).pdf1206HS-470EGTS(2).pdf1206HS-470EGTS(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1206HS-470EGTS |
|---|---|
| Tootja | Cyntec / Delta Electronics |
| Kirjeldus | FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1206HS-470EGTS(1).pdf1206HS-470EGTS(2).pdf1206HS-470EGTS(3).pdf |
| Tüüp | Drum Core, Wirewound |
| Tolerants | ±2% |
| Pakkuja seadme pakett | 1206 |
| Suurus / mõõde | 0.140" L x 0.085" W (3.56mm x 2.16mm) |
| Varjestus | Unshielded |
| Seeria | 1206HS |
| Hinnangud | - |
| Q @ Freq | 55 @ 300MHz |
| Pakett / kott | 1206 (3216 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjal - tuum | Ceramic |
| Induktiivsagedus - test | 100 MHz |
| Induktiivsus | 47 nH |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.060" (1.52mm) |
| Sagedus - Self Resonant | 1.5GHz |
| Omadused | - |
| DC-takistus (DCR) | 130mOhm |
| Praegune hinnang (AMP) | 1 A |
| Praegune - küllastus (ISAT) | - |








FIXED IND 39NH 1A 120 MOHM SMD

FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD

FIXED IND 470NH 490MA 1.3OHM SMD

FIXED IND 390NH 530MA 750MOHM SM

FIXED IND 470NH 490MA 1.3OHM SMD

FIXED IND 390NH 530MA 750MOHM SM

FIXED IND 390NH 530MA 750MOHM SM

FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD

FIXED IND 39NH 1A 120 MOHM SMD

FIXED IND 470NH 490MA 1.3OHM SMD