| Tootja osanumber : | CA3100R20-4SF80 | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Cannon | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN RCPT FMALE 4P SILVER CRIMP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CA3100R20-4SF80.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CA3100R20-4SF80 |
|---|---|
| Tootja | Cannon |
| Kirjeldus | CONN RCPT FMALE 4P SILVER CRIMP |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CA3100R20-4SF80.pdf |
| Pinge reiting | 50V |
| Lõpetamine | Crimp |
| Varjestus | - |
| Shelli suurus, MIL | - |
| Shelli suurus - sisestada | 20-4 |
| Shell Materjal | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Seeria | MIL-DTL-5015, CA |
| Algmaterjal | Metal |
| Pakk | Bulk |
| Orientatsioon | N (Normal) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Positsioonide arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Paigaldusfunktsioon | Flange |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Threaded |
| Praegune hinnang (AMP) | 41A |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Silver |
| Pistiku tüüp | Receptacle, Female Sockets |
| Värv | Olive Drab |
| Baastoote number | CA310 |








CONN RCPT MALE 8POS SILVER CRIMP

CONN RCPT MALE 8P SILV SLDR CUP

CONN RCPT FMALE 4P SILV SLDR CUP

CONN RCPT MALE 8POS SILVER CRIMP

CONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP

CONN RCPT FMALE 4P SILVER CRIMP

CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP

ER 4C 4#12 SKT RECP WALL

ER 8C 8#16 PIN RECP WALL

ER 4C 4#12 SKT RECP WALL