| Tootja osanumber : | MP111B |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | CTS Electronic Components |
| Varude seisukord : | 10583 pcs Stock |
| Kirjeldus : | CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF TH |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MP111B(1).pdfMP111B(2).pdfMP111B(3).pdfMP111B(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MP111B |
|---|---|
| Tootja | CTS Electronic Components |
| Kirjeldus | CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF TH |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 10583 pcs |
| Andmelehed | MP111B(1).pdfMP111B(2).pdfMP111B(3).pdfMP111B(4).pdf |
| Tüüp | MHz Crystal |
| Suurus / mõõde | 0.427" L x 0.150" W (10.85mm x 3.80mm) |
| Seeria | MP |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | HC-49/U |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Töörežiim | Fundamental |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Koormusmaht | 18pF |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.530" (13.46mm) |
| Sageduse taluvus | ±30ppm |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 11.0592 MHz |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | 30 Ohms |







1227.60 MHz GSRF TA2028A SAW Fil
CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF TH
CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES TH
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF TH
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF TH

NRFND
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF TH
CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF TH
IC STORAGE CAP CONTROL 8SOIC
CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H