| Tootja osanumber : | CA50P10003ILR |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | CTS Electronic Components |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CA50P10003ILR.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CA50P10003ILR |
|---|---|
| Tootja | CTS Electronic Components |
| Kirjeldus | 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CA50P10003ILR.pdf |
| Pinge - varustus | 3.3V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seeria | CA50P |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Pakett / kott | 6-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljund | LVPECL |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funktsioon | Standby (Power Down) |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 100 MHz |
| Praegune - Supply (Max) | 80mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | 15µA |
| Base Resonator | Crystal |
| Baastoote number | CA50 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |








5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo

5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo