| Tootja osanumber : | 435F271X5GDT |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | CTS Electronic Components |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | 5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 435F271X5GDT.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 435F271X5GDT |
|---|---|
| Tootja | CTS Electronic Components |
| Kirjeldus | 5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 435F271X5GDT.pdf |
| Tüüp | MHz Crystal |
| Suurus / mõõde | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seeria | 435 |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 2-SMD, No Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Töörežiim | Fundamental |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Koormusmaht | 18pF |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sageduse taluvus | ±15ppm |
| Sageduse stabiilsus | ±50ppm |
| Sagedus | 27.12 MHz |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | 40 Ohms |







5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN