| Tootja osanumber : | 7108MYCQE22 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | C&K |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 7108MYCQE22(1).pdf7108MYCQE22(2).pdf7108MYCQE22(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 7108MYCQE22 |
|---|---|
| Tootja | C&K |
| Kirjeldus | SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 7108MYCQE22(1).pdf7108MYCQE22(2).pdf7108MYCQE22(3).pdf |
| Pinge reiting - DC | 28 V |
| Pinge reiting - AC | 120 V |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Lülitage funktsioon | On-Mom |
| Seeria | 7000 |
| Panel Cutout Mõõtmed | Circular - 6.35mm Dia |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Ingress Protection | - |
| Valgustuse pinge (nimiväärtus) | - |
| Valgustuse tüüp, värv | - |
| Valgustus | Non-Illuminated |
| Omadused | Black Actuator |
| Elektriline elu | 40,000 Cycles |
| Praegune hinnang (AMP) | 5A (AC/DC) |
| Ringkonnakoht | SPDT |
| Pingutuslõng | 1/4-40 |
| Baastoote number | 7108MY |
| Täituri tüüp | Standard Round |
| Täiturmehhanism | Brass, Chrome Plated |
| Ajami pikkus | 5.08mm |







SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
TOGGLE 5A@120VAC ON-MOM
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V