| Tootja osanumber : | APSDM032GM1HN-2TMW | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Apacer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SSD 32GB MSATA MLC SATA III 3.3V | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | APSDM032GM1HN-2TMW(1).pdfAPSDM032GM1HN-2TMW(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | APSDM032GM1HN-2TMW |
|---|---|
| Tootja | Apacer |
| Kirjeldus | SSD 32GB MSATA MLC SATA III 3.3V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | APSDM032GM1HN-2TMW(1).pdfAPSDM032GM1HN-2TMW(2).pdf |
| Kaal | - |
| Pinge - varustus | 3.3V |
| Tüüp | SATA III |
| Kiirus - kirjutage | 180MB/s |
| Kiirus - loe | 520MB/s |
| Suurus / mõõde | 50.80mm x 29.85mm x 1.35mm |
| Seeria | mSATA H1-M |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Mälu tüüp | Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC) |
| Mälu suurus | 32GB |
| Vormi tegur | mSATA |
| Praegune - maks | 415mA (Typ) |







SSD 32GB MSATA MLC SATA III 3.3V

SSD 32GB SATA DOM SLC SATAIII 5V

SSD 32GB SATA DOM SLC SATAIII 5V
SSD 32GB SATA DOM MLC SATAIII 5V

SSD 32GB MSATA MLC SATAIII 3.3V

SSD 32GB MSATA MLC SATAIII 3.3V
SSD 32GB MSATA MLC SATA III 3.3V

SSD 32GB MSATA MLC SATAIII 3.3V

SSD 32GB MSATA MLC SATAIII 3.3V
SSD 32GB MSATA MLC SATA III 3.3V