| Tootja osanumber : | 67094-004LF | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Amphenol Commercial (Amphenol ICC) | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN HEADER VERT 4POS 2.5MM | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 67094-004LF(1).pdf67094-004LF(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 67094-004LF |
|---|---|
| Tootja | Amphenol Commercial (Amphenol ICC) |
| Kirjeldus | CONN HEADER VERT 4POS 2.5MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 67094-004LF(1).pdf67094-004LF(2).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Cable/Wire |
| Varjuline | Shrouded - 4 Wall |
| Seeria | Relimate |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.098" (2.50mm) |
| Pakk | Bulk |
| Üldine kontaktpikkus | 0.386" (9.80mm) |
| Töötemperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.276" (7.00mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | - |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 2A (DC) |
| Kontakttekst | Male Pin |
| Võta ühendust kujuga | Square |
| Kontakt materjali | Brass |
| Pikkus - postitus | 0.138" (3.50mm) |
| Kontakt pikkus - paaritamine | 0.173" (4.40mm) |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | 78.7µin (2.00µm) |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 78.7µin (2.00µm) |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin |
| Pistiku tüüp | Header |
| Baastoote number | 67094 |
| Taotlused | - |








CONN HEADER VERT 2POS 2.5MM

CONN HEADER VERT 6POS 2.5MM
MARCAL SMALL STEPS 100% PREMIUM

CONN HEADER VERT 9POS 2.5MM

CONN HEADER VERT 8POS 2.5MM

CONN HEADER VERT 7POS 2.5MM

CONN HEADER VERT 3POS 2.5MM
ECONOWIPES CLEANROOM 9X9" 300PC

CONN HEADER VERT 5POS 2.5MM
FIXED IND 800UH 1.75A 640MOHM TH