| Tootja osanumber : | CTS10U |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Altech Corporation |
| Varude seisukord : | 297 pcs Stock |
| Kirjeldus : | CONN TERM BLK FEED THRU 6-22AWG |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CTS10U.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CTS10U |
|---|---|
| Tootja | Altech Corporation |
| Kirjeldus | CONN TERM BLK FEED THRU 6-22AWG |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 297 pcs |
| Andmelehed | CTS10U.pdf |
| Wire Gauge või Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge või Range - AWG | 6-16 AWG |
| Pinge - UL | 600V |
| Pinge - IEC | 1000V |
| Tüüp | Feed Through |
| Lõpetamise stiil | Screw |
| Terminal - laius | 10.0mm |
| Katte pikkus | 11mm |
| Seeria | - |
| Pakk | Bulk |
| Positsioonide arv | 2 |
| Tasete arv | 1 |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Materjal - isolatsioon | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Kaitsmete tüüp | - |
| Omadused | - |
| Katkesta tüüp | - |
| Praegune - UL | 65 A |
| Praegune - IEC | 57 A |
| Värv | Gray |
| Baastoote number | CTS10 |







IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 8MSOP

DIN TERM BLK, SCREW, FEED-THRU

DIN TERM BLK, SCREW, FEED-THRU
IC DIVIDER BY 4 1-BIT 8MSOP

DIN TERM BLK, SCREW, FEED-THRU
IC DRIVER 1/0 8SOIC
IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 8SOIC
IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 8DFN

DIN TERM BLK, SCREW, FEED-THRU

DIN TERM BLK, SCREW, FEED-THRU