| Tootja osanumber : | 08053C103M4T2A |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | AVX Corporation |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 10000PF 25V X7R 0805 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 08053C103M4T2A(1).pdf08053C103M4T2A(2).pdf08053C103M4T2A(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 08053C103M4T2A |
|---|---|
| Tootja | AVX Corporation |
| Kirjeldus | CAP CER 10000PF 25V X7R 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 08053C103M4T2A(1).pdf08053C103M4T2A(2).pdf08053C103M4T2A(3).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±20% |
| Paksus (max) | 0.037" (0.94mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 10000 pF |
| Taotlused | Automotive |







CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER SMD
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805