| Tootja osanumber : | 2500R-50G |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | API Delevan |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2500R-50G.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2500R-50G |
|---|---|
| Tootja | API Delevan |
| Kirjeldus | FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2500R-50G.pdf |
| Tüüp | Molded |
| Tolerants | ±2% |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Suurus / mõõde | 0.240' Dia x 0.740' L (6.10mm x 18.80mm) |
| Varjestus | Unshielded |
| Seeria | 2500R |
| Hinnangud | - |
| Q @ Freq | 70 @ 250kHz |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjal - tuum | Iron |
| Induktiivsagedus - test | 250 kHz |
| Induktiivsus | 3 mH |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Sagedus - Self Resonant | 1.7MHz |
| DC-takistus (DCR) | 35Ohm Max |
| Praegune hinnang (AMP) | 63 mA |
| Praegune - küllastus (ISAT) | - |








FIXED IND 3.3MH 61MA 38 OHM TH

FIXED IND 2.7MH 65MA 33 OHM TH

FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH

FIXED IND 2.7MH 65MA 33 OHM TH

FIXED IND 3.3MH 61MA 38 OHM TH

FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH

FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH

FIXED IND 2.7MH 65MA 33 OHM TH

FIXED IND 2.7MH 65MA 33 OHM TH

FIXED IND 3.3MH 61MA 38 OHM TH