2500R-50G
Redelihind
Kas soovite paremat hinda?
Palun tehke järelepärimine ja me vastame kohe.
Tootja osanumber : 2500R-50G
RoHSi staatus :
Tootja / bränd : API Delevan
Varude seisukord : -
Kirjeldus : FIXED IND 3MH 63MA 35 OHM TH
Laev alates : Hongkong
Andmelehed : 2500R-50G.pdf
Saadetise tee : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Küsi hinnapakkumistPalun täitke kõik vajalikud väljad oma kontaktandmed.Click " esitama taotluse "
Osa nr
Kogus
Ettevõtte nimi:
kontaktisiku nimi:
Sinu email:
Telefon:
Sõnum:
Ettevõtte tüüp:
Esitama taotluse
  • Kinnita:
  • Esitama taotluse
Osa nr 2500R-50G
Tootja API Delevan
Lead Free status / RoHS staatus
Saadaval olev kogus Laos
Andmelehed 2500R-50G.pdf
Tüüp Molded
Tolerants ±2%
Pakkuja seadme pakett -
Suurus / mõõde 0.240' Dia x 0.740' L (6.10mm x 18.80mm)
Varjestus Unshielded
Seeria 2500R
Hinnangud -
Q @ Freq 70 @ 250kHz
Pakett / kott Axial
Pakk Tape & Reel (TR)
Töötemperatuur -55°C ~ 105°C
Paigaldus tüüp Through Hole
Materjal - tuum Iron
Induktiivsagedus - test 250 kHz
Induktiivsus 3 mH
Kõrgus - istutatud (max) -
Sagedus - Self Resonant 1.7MHz
DC-takistus (DCR) 35Ohm Max
Praegune hinnang (AMP) 63 mA