| Tootja osanumber : | 2150R-10H |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | API Delevan |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FIXED IND 2.7UH 690MA 650MOHM TH |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2150R-10H.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2150R-10H |
|---|---|
| Tootja | API Delevan |
| Kirjeldus | FIXED IND 2.7UH 690MA 650MOHM TH |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2150R-10H.pdf |
| Tüüp | Molded |
| Tolerants | ±3% |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Suurus / mõõde | 0.220' Dia x 0.560' L (5.59mm x 14.22mm) |
| Varjestus | Unshielded |
| Seeria | 2150R |
| Hinnangud | - |
| Q @ Freq | 40 @ 7.9MHz |
| Pakett / kott | Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjal - tuum | Phenolic |
| Induktiivsagedus - test | 7.9 MHz |
| Induktiivsus | 2.7 µH |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Sagedus - Self Resonant | 120MHz |
| DC-takistus (DCR) | 650mOhm Max |
| Praegune hinnang (AMP) | 690 mA |
| Praegune - küllastus (ISAT) | - |








FIXED IND 2.7UH 690MA 650MOHM TH

FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH

FIXED IND 2.2UH 785MA 500MOHM TH

FIXED IND 2.2UH 785MA 500MOHM TH

FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH

FIXED IND 3.3UH 555MA 1 OHM TH

FIXED IND 2.7UH 690MA 650MOHM TH

FIXED IND 2.7UH 690MA 650MOHM TH

FIXED IND 2.2UH 785MA 500MOHM TH

FIXED IND 2.7UH 690MA 650MOHM TH