| Tootja osanumber : | MOC8112 | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor | Varude seisukord : | 364 pcs Stock |
| Kirjeldus : | OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MOC8112.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MOC8112 |
|---|---|
| Tootja | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Kirjeldus | OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 364 pcs |
| Andmelehed | MOC8112.pdf |
| Pinge - väljund (max) | 70V |
| Pinge - isolatsioon | 5300Vrms |
| Pinge - edasi (Vf) (tüüp) | 1.15V |
| Vce Saturation (max) | 400mV |
| Lülita sisse / välja lülitatud aeg (tüüp) | 4.2µs, 23µs |
| Pakkuja seadme pakett | 6-DIP |
| Seeria | - |
| Tõusu / languse aeg (tüüp) | 3µs, 14µs |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Väljundtüüp | Transistor |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 100°C |
| Kanalite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendi tüüp | DC |
| Täpsem kirjeldus | Optoisolator Transistor Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP |
| Praegune ülekandetasakaal (min) | 50% @ 10mA |
| Praegune ülekandetasu (max) | - |
| Praegune - väljund / kanal | - |
| Praegune - DC edasi (kui) (max) | 90mA |







OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-SMD
LaosOPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-SMD
LaosOPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP
LaosOPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP
LaosTRANSISTOR OUTPUT OPTOCOUPLER
OPTOISOLATOR 7.5KV TRANS 6-DIP
LaosOPTOISOLATOR 7.5KV TRANS 6-DIP
LaosTRANSISTOR OUTPUT OPTOCOUPLER
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP
LaosTRANSISTOR OUTPUT OPTOCOUPLER