Osa number:MMSZ4714T1G
- Kuupäev: 2024/03/26
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 10.16 MB
- Videoekraanipilt



| Tootja osanumber : | MMSZ4680ET1G |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Varude seisukord : | 16250 pcs Stock |
| Kirjeldus : | DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MMSZ4680ET1G.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MMSZ4680ET1G |
|---|---|
| Tootja | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Kirjeldus | DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 16250 pcs |
| Andmelehed | MMSZ4680ET1G.pdf |
| Pinge - Zener (Nom) (Vz) | 2.2V |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 900mV @ 10mA |
| Tolerants | ±5% |
| Pakkuja seadme pakett | SOD-123 |
| Seeria | - |
| Võimsus - maks | 500mW |
| Pakend | Cut Tape (CT) |
| Pakett / kott | SOD-123 |
| Muud nimed | MMSZ4680ET1GOSCT |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 40 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Zener Diode 2.2V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 4µA @ 1V |
| Baasosa number | MMSZ4680 |











DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD-123
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123
Laos
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123
Laos
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD-123

DIODE ZENER 2.2V 300MW SOD-523
DIODE ZENER 2V 500MW SOD123
Laos
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123
LaosDIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123
Laos