| Tootja osanumber : | S-8520D25MC-BVKT2G |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | ABLIC |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S-8520D25MC-BVKT2G(1).pdfS-8520D25MC-BVKT2G(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S-8520D25MC-BVKT2G |
|---|---|
| Tootja | ABLIC |
| Kirjeldus | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S-8520D25MC-BVKT2G(1).pdfS-8520D25MC-BVKT2G(2).pdf |
| Pinge - varustus (Vcc / Vdd) | 2.5V ~ 16V |
| Topoloogia | Buck |
| Sünkroonse alalditava | No |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-23-5 |
| Seeria | - |
| Jadaliidesed | - |
| Pakett / kott | SC-74A, SOT-753 |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljundtüüp | Transistor Driver |
| Väljundi faasid | 1 |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Funktsioon | Step-Down |
| Sagedus - lülitus | 60kHz |
| Töötsükkel (max) | 100% |
| Juhtimisfunktsioonid | Enable |
| Kellade sünkroonimine | No |
| Baastoote number | S-8520 |







IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5