| Tootja osanumber : | S-24C32CI-I8T1U3 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | ABLIC |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IC EEPROM 32KBIT I2C SNT8A |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S-24C32CI-I8T1U3(1).pdfS-24C32CI-I8T1U3(2).pdfS-24C32CI-I8T1U3(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S-24C32CI-I8T1U3 |
|---|---|
| Tootja | ABLIC |
| Kirjeldus | IC EEPROM 32KBIT I2C SNT8A |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S-24C32CI-I8T1U3(1).pdfS-24C32CI-I8T1U3(2).pdfS-24C32CI-I8T1U3(3).pdf |
| Kirjutage tsükli aeg - sõna, lehekülg | 5ms |
| Pinge - varustus | 1.6V ~ 5.5V |
| Tehnoloogia | EEPROM |
| Pakkuja seadme pakett | SNT-8A |
| Seeria | - |
| Pakett / kott | 8-SMD, Flat Lead |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Mälu tüüp | Non-Volatile |
| Mälu suurus | 32Kbit |
| Mälukorraldus | 4K x 8 |
| Mäluliides | I²C |
| Mäluportaal | EEPROM |
| Kellade sagedus | 400 kHz |
| Baastoote number | S-24C32 |
| Juurdepääsuaeg | 900 ns |







IC EEPROM 16KBIT I2C SOT23-5
IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8SOP
IC EEPROM 32KBIT I2C 8TMSOP
IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8TSSOP
IC EEPROM 256K I2C 1MHZ 8SOP
IC EEPROM 256KBIT I2C 8TSSOP
IC EEPROM 32K I2C 400KHZ SNT8A
IC EEPROM 16KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8SOP
IC EEPROM 32KBIT I2C 400KHZ 8SOP