| Tootja osanumber : | S-1137A27-U5T1U |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | ABLIC |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IC REG LINEAR 2.7V 300MA SOT89-5 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S-1137A27-U5T1U(1).pdfS-1137A27-U5T1U(2).pdfS-1137A27-U5T1U(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S-1137A27-U5T1U |
|---|---|
| Tootja | ABLIC |
| Kirjeldus | IC REG LINEAR 2.7V 300MA SOT89-5 |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S-1137A27-U5T1U(1).pdfS-1137A27-U5T1U(2).pdfS-1137A27-U5T1U(3).pdf |
| Pinge väljavool (max) | 0.35V @ 300mA |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 2.7V |
| Pinge - väljund (max) | - |
| Pinge - sisend (max) | 5.5V |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-89-5 |
| Seeria | S-1137 |
| Kaitsefunktsioonid | Over Current |
| Pakett / kott | SOT-89-5/6 |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB (1kHz) |
| Väljundtüüp | Fixed |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Regulaatorite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Praegune - Supply (Max) | 65 µA |
| Praegune - vaikne (Iq) | 1 µA |
| Praegune - väljund | 300mA |
| Juhtimisfunktsioonid | Enable, Soft Start |
| Baastoote number | S-1137 |







IC REG LINEAR 2.7V 300MA SNT6A
IC REG LINEAR 2.7V 300MA SNT6A
IC REG LINEAR 2.7V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 2.6V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SNT6A
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 2.9V 300MA SNT6A
IC REG LINEAR 2.7V 300MA SOT23-5