| Tootja osanumber : | S-1131B19UA-N4ETFU |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | ABLIC |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-3 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | S-1131B19UA-N4ETFU(1).pdfS-1131B19UA-N4ETFU(2).pdfS-1131B19UA-N4ETFU(3).pdfS-1131B19UA-N4ETFU(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | S-1131B19UA-N4ETFU |
|---|---|
| Tootja | ABLIC |
| Kirjeldus | IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-3 |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | S-1131B19UA-N4ETFU(1).pdfS-1131B19UA-N4ETFU(2).pdfS-1131B19UA-N4ETFU(3).pdfS-1131B19UA-N4ETFU(4).pdf |
| Pinge väljavool (max) | 0.65V @ 100mA |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 1.9V |
| Pinge - väljund (max) | - |
| Pinge - sisend (max) | 6.5V |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-89-3 |
| Seeria | S-1131 |
| Kaitsefunktsioonid | Over Current |
| Pakett / kott | TO-243AA |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB (1kHz) |
| Väljundtüüp | Fixed |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Regulaatorite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Praegune - Supply (Max) | 65 µA |
| Praegune - vaikne (Iq) | 1 µA |
| Praegune - väljund | 300mA |
| Juhtimisfunktsioonid | Enable |
| Baastoote number | S-1131 |







IC REG LINEAR 2V 300MA 6HSON
IC REG LINEAR 2V 300MA SOT89-3
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT89-3
IC REG LINEAR 1.9V 300MA 6HSON
IC REG LINEAR 2V 300MA SOT89-3
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT89-5
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-3
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-5