USA traadita spiikeritootja Sonos teatas pärast juunis toimunud 7% koondamist edasist koondamist

Nov 16,2023

Pärast juunis toimunud 7% koondamist teatas Ameerika traadita spiikeritootja Sonos hiljuti, et koondab töötajaid, kes on ka ettevõtte hiljutist rahutust süvendanud.

Tootejuht Maxime Bouvat Merlin teatas kolimisest, mis saadeti töötajatele 15. novembril.Ta väitis, et mõjutatud töötajad saavad e -posti teatisi ja ettevõte vestleb 16. novembril vallandatud töötajatega, kuid ei täpsustanud koondamiste suurust ega arvu.

Tarbijate tehnoloogia kulutuste üldise aeglustumise tõttu vähenes ettevõtte müük just lõppenud eelarveaastal 6%.Bouvat Merlin väitis, et viimased kärped on tingitud pigem "tootestrateegia muutusest", mitte eelnevate tegevuskulude kärpimisse.

Ta teatas, et ettevõtte tooteportfelli ümberkorraldamine algab septembris, mille tulemuseks on 200 töötajat, kes saavad uusi positsioone, meeskondi või juhte.

Ettevõte teatas töötajatele, et peagi toimub koos ülejäänud töötajatega, et kirjeldada meeskonda muutumist.

Bouvat Merlin paljastas ka memos, et Sonose meeskond on pühendatud kõrvaklappide valdkonnale.Aruannete kohaselt on ettevõte pühendunud kõrvaklappide uurimisele ja arendamisele juba üle nelja aasta, kuid selliseid tooteid pole veel välja kuulutatud.

Ettevõttel on ka meeskond, kes on keskendunud kodutoodetele, kaasaskantavatele esinejatele ja häälekontrollile.

Bouvat Merlin väitis, et uued tooted koodnimega Lasso, Pinewood ja Premier on praegu väljatöötamisel.

Ettevõte eeldab 2024. eelarveaastal, mis on madalam kui Wall Streeti prognoos, müüki 1,6–1,7 miljardit dollarit.
Toode RFQ