Institutsioon: 174100 tipptasemel AI-serverid tarnitakse 2023. aastal ja järgmisel aastal kahekordistatakse

Nov 18,2023

Uurimisasutus Digitimes väitis, et eeldatakse, et tipptasemel tehisintellekti (AI) serverite saatmise maht on 2023. aastal 174100 ühikut, mis on aastatagusaastal 415,1%;Eeldatakse, et saadetised ulatuvad järgmisel aastal 372800 ühikuni, mis on 114,1%.

Alates selle aasta algusest, tehisintellekti, näiteks ChatGPT tekkimisega, on AI -kiipide ja serverite ülemaailmne hange tõusnud.Institutsionaalsed analüütikud juhivad tähelepanu sellele, et järgmisel aastal liigub tehnoloogiatööstuse varude tase järk -järgult normaliseerunud ja pooljuhtide turg naaseb normaalseks.Nende hulgas liiguvad generatiivsed AI -rakendused pilvest servani, mis on kasulik personaalarvuti (PC) ja mobiiltelefonide turgude taastamiseks.

Elektrisõidukite turg peaks 2024. aastal säilitama 40% -lise kasvutempo ja Hiina ettevõtted uurivad ülemeremaade ärivõimalusi.Lisaks eeldatakse, et infoturul säilitab kahekohaline aastane kasvutempo.

Asutused usuvad, et tarneahela juhtimine ja paigutus on turu ebastabiilsuse taustal eriti olulised ning ettevõtted peavad arvestama muutustega, mis on põhjustatud ebakindlate teguritega nagu geopoliitiline ja tarneahela muundamine.
Toode RFQ