Vingroupi ametnik teatas Vietnami esimese liitiumi raua fosfaativabriku ehitamisest koos Gopion High Tech partneriga

Nov 19,2022

Securities Times E Company teatas, et 18. novembril avaldas Vietnami suurim eraettevõtluse rühmitus Vingroup avalduse, milles teatas, et tema akude tootmis- ja teadus- ja arendusettevõte Vines Energy Solutions ja Gotion High Tech olid murdnud oma ühisettevõtte tehases Yongis Yongis. 'Majandustsoon, Ha Tinhi provints, Vietnam, liitiumi raua fosfaatpatareide tootmiseks, peamiselt elektrisõidukite patareide ja energiasäästusüsteemide jaoks (ESS).

On arusaadav, et projekti koguinvesteering on ligi 6,33 triljonit Vietnami dongi (umbes 275 miljonit USA dollarit), hõlmab 14 hektari suurust pindala ja selle disainilahendus on 5GWh. Eeldatakse, et suuremahuline tootmine algab 2024. aasta kolmandas kvartalis ja sellest saab Vietnami esimene liitium-raudfosfaatiakutehas.

Varem ütles Gotion High Tech investorite interaktsiooniplatvormil, et ettevõte kasvatas sügavalt liitiumraudse fosfaatpatarei tehnoloogiat ning seda tunnustasid kliendid ja turg oma kvaliteetsete ja ohutute toodetega. Alates sellest aastast on ettevõte loonud strateegilise partnerluse mõne juhtiva fotogalvaanilise ja energiasalvestusiettevõttega kodu- ja välismaal ning ettevõtte saatmine ja tururuum energiasalvestuse valdkonnas on väga paljutõotav.

Avaliku teabe kohaselt on Gobion High Tech alates selle aasta esimese poole seisuga kogunenud 26 sõiduauto klienti, 14 sõiduautoklienti ja 27 spetsiaalse sõiduki kasutajat, mille hulgas on reisijate autoklientide hulgas Chery Automobile, SAIC GM Wuling, JAC, JAC Auto, Chang'an auto, suurepärane seina auto, null töötav auto jne; Tulevikus suurendab Gobion High Tech koostööd Tata India, Volkswageni Saksamaa, Vinfast Vietnami ja Ameerika Ühendriikide seltskonnaga, et kiirendada rahvusvahelise turu laienemist. Plaani kohaselt moodustab Gopion High Tech 2025. aastal liitiumaku mahutavuse 300GWh, sealhulgas 100 GWh välismaal.
Toode RFQ